Виробнича практика для здобувачів освіти професійних (професійно-технічних) закладів освіти є невід’ємною складовою частиною професійної підготовки і проводиться на базі кращих виробничих підрозділів підприємств та організацій, які мають сучасну техніку, високий рівень організації праці, застосовують прогресивні технології. Згідно з Стандартом професійної (професійно-технічної) освіти здобувачі освіти групи №2 з 27.01.2022 року виходять на виробничу практику для отримання необхідного обсягу практичних знань та вмінь відповідно до кваліфікаційного рівня «Електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування другого розряду».
Головна мета виробничої практики – вдосконалення набутих знань, практичних навичок для досягнення встановленого рівня кваліфікації з обраної професії, а також забезпечення соціальної, психологічної і професійної адаптації в трудових колективах.
Головними завданнями виробничої практики є:
Ознайомлення з організацією роботи виробничого підрозділу, до якого прикріплено здобувача освіти.
Закріплення знань, умінь і навичок, що одержані в процесі теоретичного і виробничого навчання.
Самостійне виконання робіт складністю відповідного рівня кваліфікації.
Освоєння професії кваліфікованого робітника.
Набуття навичок роботи на сучасному обладнанні та виявлення і усунення простих технічних неполадок обладнання.
Дотримання норм і правил безпеки праці, електробезпеки та пожежної безпеки.
Ведення щоденника виробничої практики.
Для успішного виконання програми виробничої практики здобувач освіти має у повному обсязі виконувати всі завдання керівників від училища та від підприємства, дотримуватись трудової дисципліни, своєчасно звітувати про проходження практики.
Немає коментарів:
Дописати коментар